מטה שירות חרבות ברזל בעקבות המלחמה, בשבועות האחרונים קם מטה התנדבותי לחלוטין של מנהלים ובכירות במשק משורה ארוכה מאוד של ארגונים, שכל מטרתו הוא
משפחות יקרות אתם ב ♥ שלנו מאחלים לכם שנדע למצוא את השקט,האחדות והטוב שיש בכולנו כמידי חג גם הפעם החלטנו לפנק אתכם במתנה לבחירתכם באיסוף מרשת
ארגון יד לבנים מזמין אתכם לצפות יחדיו בהצגה "קרובים קרובים" של התיאטרון העברי ארגון יד לבנים מזמין אתכם לצפות יחדיו בהצגה "קרובים קרובים" של התיאטרון העברי מחיר כרטיס הינו כ- 25 ש"ח
מופע קיץ של כוכבת הילדים נתי הגעתי הופעתי משפחות יקרות ארגון יד לבנים מזמין אתכם למופע קיץ של כוכבת הילדים נתי הגעתי הופעתי שיתקיים בתאריך ה25/08/24 בבית